Dwór Szwałk znajduje się w Puszczy Boreckiej – jednego z ostatnich dziewiczych zakątków wschodnich Mazur. Stojący wśród parku Dwór ma u stóp jezioro Szwałk Mały, a wokół Puszczę Borecką z jej dziewiczą przyrodą. Niezwykle pięknie położony zespół dworsko-parkowy Szwałk zachwyca i zadziwia urokiem, przypominając to, co przeminęło, zachowując ducha i klimat starego dworu. Niesamowity klimat. Chce się tam być:)

Historia

Historia Szwałku sięga XVIII wieku. Niegdyś właścicielem posiadłości był Książę Pruski, który używał domu jako loży myśliwskiej.

Lokalizacja

Dwór Szwałk znajduje się w dziewiczej krainie mazur Puszczy Boreckiej. Położony jest w zaciszu parku dębowego, na wzgórzu z widokiem na magiczne jezioro Szwałk Mały.

Pokoje

Goście Dworu Szwałk mają do wyboru dziesięć sypialni. Jest tu również salon z kominkiem, pokój myśliwski i bar oraz olbrzymi taras z malowniczym widokiem na park i jezioro Szwałk Mały.

Jedzenie serwowane przez Panią Monikę przekroczyło wszelkie standardy:) Z serca polecam to miejsce na wypoczynek. Cisza, spokój, przyroda, pobliskie jezioro, konie…atrakcji mnóstwo! I te klimatyczne, ze skrzypiącą podłogą pokoje…

https://dworszwalk.pl/